Запрацював новий веб-сайт Чернігівської ТЕЦ

Запрацював новий веб-сайт Чернігівської ТЕЦ

Чернігівська ТЕЦ повідомляє про запуск нового корпоративного  сайту. Ознайомитись із його головним меню, додатковими сторінками та проглянути різні інформаційні матеріали чи фото можливо за посиланням www.tec.cn.ua Нині сайт працює у тестовому режимі.

Новий інформаційний ресурс став більш функціональним завдяки зручному інтерфейсу та сучасній навігації. Користувачі з легкістю зможуть знайти інформацію щодо тарифів, оплати послуг, діяльності підприємства та іншу корисну інформацію.

СКОРО: ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Також споживачі зможуть подати звернення, перевірити стан особового рахунку, передати показники лічильників і сплатити кошти за спожите тепло та гаряче водопостачання. І все це можливо реалізувати, не виходячи з дому, варто лише зайти в «Особистий кабінет» на сайті Чернігівської ТЕЦ. Для досконалої роботи цього сервісу нині на сайті проводяться технічні роботи, тому у роботі сайту можливі збої. Адміністрація ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Після тестування новий сайт буде адаптовано до перегляду на мобільних пристроях.

Прес-служба Чернігівської ТЕЦ