Повідомлення про проведення відкритих слухань.

Повідомлення про проведення відкритих слухань.

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 № 991 Товариство з обмеженою відповідальністю ФІРМАТЕХНОВА повідомляє:

Що 01.03.2019 року об 11:00

в приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 5 (зал засідань), відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо:

  1. Перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2019 рік;
  2. Перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;
  3. Перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

Обгрунтування (1) | Обгрунтування (2)

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 14 днів з моменту публікації на адресу: Комунальний енергогенеруючий підрозділ «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА», 14014, м. Чернігів, вул. Ушинського, 23 або електронною поштою:  info@tec.cn.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються з 19.02.2019 по 28.02.2019р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

 

Дата розміщення повідомлення 19.02.2019 р.