Повідомлення про проведення відкритих слухань.

Повідомлення про проведення відкритих слухань.

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 № 991 Товариство з обмеженою відповідальністю ФІРМАТЕХНОВА повідомляє:

Що «27» березня 2019 року о 10:00 у приміщенні актового залу АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 55-Б (2-й поверх) відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо:

    1. Про коригування інвестиційної програми ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2019 рік з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік (зі зміною тарифів);
    2. Перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для категорій споживачів ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;
    3. Перегляду тарифів на послуги централізованого опалення та на послуги централізованого постачання гарячої води для потреб за категоріями споживачів ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»

Обгрунтування (1) | Обгрунтування (2) | Обгрунтування (3) .

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 14 днів з моменту публікації на адресу: Комунальний енергогенеруючий підрозділ «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА», 14014, м. Чернігів, вул. Ушинського, 23 або електронною поштою:  info@tec.cn.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються з 16.03.2019 по 25.03.2019р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.