Вугілля для Чернігівської ТЕЦ вже розвантажують в порту «Чорноморськ»!

Вугілля для Чернігівської ТЕЦ вже розвантажують в порту «Чорноморськ»!

Не зважаючи на критичну ситуацію, яка склалася в Україні із забезпеченням вугіллям енергетичної галузі, ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» зробило все можливе для безперебійної роботи та забезпечення станції вугіллям.

Вже найближчим часом склади КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» почнуть наповнюватися високоякісним енергетичним вугіллям.

Увечері 19 лютого у порт «Чорноморськ» прибув Багатотонний балкер «KEY KNIGHT», який доставив в Україну 74 тис.тон енергетичного вугілля.

Станом на 8 ранку 21 лютого з трюмів судна вже розвантажено 25 тис.тон високоякісного вугілля, на розвантаження очікує ще 49 тис.тон.

Після розвантаження паливо вагонами доправлять до складів Дарницької, Чернігівської та Сумської ТЕЦ.

Також в українських портах очікують на судно з південно-африканським вугіллям. Після його розвантаження, 56 тис. тон вугілля з ПАР також буде доправлено на ТЕЦ.

Якісні характеристики закупленого енергетичного вугілля, такі як, невелика зольність та вміст сірки, висока якість та калорійність, сприяють екологічності та економічності роботи станції за рахунок відсутності необхідності спалювання великих об’ємів вугілля, та мінімальним викидам золи та золошлаків.

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» і надалі інформуватиме своїх споживачів про забезпечення підприємства паливом.