Вакансії

Вакансії

На постійну роботу підприємству потрібні:

 • Машиніст крана (кранівник)

  потреба – 2 шт.од.  З/плата –  від 5675 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за ШУП, інші виплати. Умови праці – шкідливі.  Графік роботи – денний. Інші дані – при співбесіді.

  Вимоги до кандидатів: — досвід роботи за фахом – від 5-х років;

 • Машиніст подавання палива

  потреба – 1 шт.од.  З/плата –  від 5275 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за ШУП, інші виплати. Умови праці – шкідливі.  Графік роботи – змінний. Інші дані – при співбесіді.

  Вимоги до кандидатів: — гарний стан фізичного здоров’я;

 • Машиніст бульдозера

  потреба – 1 шт.од.  З/плата –  від 5680 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за ШУП, інші виплати. Умови праці – шкідливі.  Графік роботи – змінний. Інші дані – при співбесіді.

  Вимоги до кандидатів: — досвід роботи за фахом – від 2-х років;

 • Слюсар з обслуговування устаткування електростанцій

  Потреба – 1 шт.од. Зарплата – 5370грн. + премії за виконання промпоказників /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата ( за стаж роботи в енергетиці, за ШУП, інші)

  Відпустка – основна від 24 к.д за рік. Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи — змінний, умови праці – нормальні.

 • Складач поїздів

  Потреба – 1 шт.од. Зарплата – 5235 грн. + премії за виконання промпоказників /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата ( за стаж роботи в енергетиці, за ШУП, інші)

  Відпустка – основна від 24 к.д за рік. Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи — змінний, умови праці – шкідливі.

 • Слюсар з ремонту паро-газотурбінного або котельного устаткування

  Потреба робочих професій  – 4 шт.од.  Зарплата: – оклад 4980 грн., + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, за ШУП до 12%, інші);

  Відпустка – основна від 24 к.д. за 1 рік, додаткова за ШУП – до 7 к.д., Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – шкідливі.

 • Слюсар з ремонту устаткування теплових мереж ( теплових пунктів)

  Потреба робочих професій  – 2 шт.од.  Зарплата: – оклад 4935 грн., + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, інші);

  Відпустка – основна від 24 к.д. за 1 рік, Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

 • Машиніст-обхідник котельного /турбінного/ устаткування

  Потреба робочих професій  – 2 шт.од.  Зарплата: – оклад 6100 грн., + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, за ШУП до 12%, інші);

  Відпустка – основна від 24 к.д. за 1 рік, додаткова за ШУП – до 7 к.д., Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – змінний, умови праці – шкідливі.

 • Електрозварник ручного зварювання від 4 р.

  Потреба робочих професій:   – 2 шт.од,

  Зарплата: – 5280 грн (4 розр.), 6305 грн.(5 розр.) + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, за ШУП до 12%, інші); . Графік роботи – денний, умови праці – шкідливі.

  Вимоги до претендентів на посаду: — досвід роботи – від 2-х років;

 • Електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування, 3 р. і вище

  потреба – 1 шт.од.   З/плата –  від 4970 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – нормальні. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за стаж.  Графік роботи – денний.

 • Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній, 3 р. і вище

  потреба – 1 шт.од.   З/плата –  від 4470 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – нормальні. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за стаж.  Графік роботи – денний.

 • Електрослюсар з ремонту електричних машин, 3-го розряду і вище

  потреба – 3 шт.од.   З/плата –  від 4970 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – нормальні. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за стаж.  Графік роботи – денний.

 • Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв, 3-го розряду і вище

  потреба – 2 шт.од.   З/плата –  від 4970 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – нормальні. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за стаж.  Графік роботи – денний.

  Вимоги до кандидатів електричних напрямів:

  — закінчена освіта відповідного напряму підготовки (електроустаткування промислових підприємств);

  — стан здоров’я дозволяє працювати в електричних полях промислових підприємств.

 • Електрослюсар з ремонту та обслуговування АіЗВ електростанцій

  Потреба – 3 шт.од. зарплата – 4925 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, інші виплати згідно з колдоговором. Відпустка – основна від 24 к.д. за 1 рік, умови соцпакету згідно з Колдоговором.     Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

  Вимоги до кандидатів: — досвід роботи за фахом – від 3-х років;

 • Токар 4р.

  Потреба робочих професій  – 1 шт.од.  Зарплата: – 4780 грн + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, інші); Відпустка – основна від 24 к.д. за 1 рік, умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

  Вимоги до кандидатів: — досвід роботи за фахом – від 3-х років;