Вакансії

На постійну роботу підприємству потрібні:

 • Машиніст крана (кранівник)

  потреба – 2 шт.од.  З/плата –  від 7 370 грн. – 7 655 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за ШУП, інші виплати. Умови праці – шкідливі.  Графік роботи – денний. Інші дані – при співбесіді.

  Вимоги до кандидатів: – досвід роботи за фахом – від 2-х років;

 • Заступник начальника паливно-транспортного цеху (з експлуатації)

  Потреба – 1 шт.од. Зарплата – 11 700 грн. + премія за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, інші); Відпустка – основна від 24 к.д. за рік, умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

  Вимоги до кандидатів: вища освіта,  уміння організовувати роботу з приймання, розвантаження, складування, зберігання і подавання палива, керівництво підлеглими, ведення документації на комп’ютері, без шкідливих звичок, стресостійкість, досвід роботи на керівній посаді від 3-х років.

 • Машиніст крана (кранівник)

  потреба – 2 шт.од.  З/плата –  від 7 370 грн. – 7 655 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за ШУП, інші виплати. Умови праці – шкідливі.  Графік роботи – денний. Інші дані – при співбесіді.

  Вимоги до кандидатів: – досвід роботи за фахом – від 2-х років;

 • Майстер дільниці паливно-транспортного цеху

  Потреба – 1 шт.од. Зарплата –  9 695 грн. + премія за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, інші); Відпустка – основна від 24 к.д. за рік, умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

  Вимоги до кандидатів: вища освіта,  уміння організовувати надійну роботи устаткування дільниці (бульдозерного парку, вагоноперекидача, залізничних під’їзних колій), керівництво підлеглими, ведення документації на комп’ютері, без шкідливих звичок, стресостійкість, досвід роботи на керівній посаді від 2-х років.

 • Машиніст бульдозера

  потреба – 3 шт.од.  З/плата –  від 7 375 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за ШУП, інші виплати. Умови праці – шкідливі.  Графік роботи – змінний. Інші дані – при співбесіді.

  Вимоги до кандидатів: – досвід роботи за фахом – від 2-х років;

 • Машиніст вагоноперекидача

  потреба – 1 шт.од.   З/плата –  від 8 215 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, за ШУП 8%, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – шкідливі. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за шкідливий стаж.  Графік роботи – змінний

  Вимоги до кандидатів: гарне здоров’я без медичних протипоказань, кваліфікований робітник, наявність посвідчення машиніста мостового крану або крану на гусеничному ходу, без шкідливих звичок,  досвід роботи слюсарем-ремонтником або з механоскладальних робіт від 2-х років.

 • Слюсар з ремонту устаткування теплових мереж ( теплових пунктів)

  Потреба робочих професій  – 4 шт.од.  Зарплата: – оклад 5 705 грн., + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, інші);

  Відпустка – основна від 24 к.д. за 1 рік, Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

 • Слюсар з ремонту устаткування подавання палива

  Потреба – 1 шт.од. Зарплата – від 8 215 грн. + премії за виконання промпоказників /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата ( за стаж роботи в енергетиці, за ШУП – 4%, інші)

  Відпустка – основна від 24 к.д за рік. Спецодяг, молоко, інші умови соцпакету згідно з Колдоговором. Графік роботи – змінний, умови праці – шкідливі.

  Вимоги до кандидатів: гарне здоров’я без медичних протипоказань, кваліфікований робітник, без шкідливих звичок,  досвід роботи слюсарем-ремонтником або з механоскладальних робіт від 2-х років.

 • Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв

  потреба – 3 шт.од.   З/плата –  від 6 555 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, за ШУП 8%, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – нормальні. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за стаж.  Графік роботи – денний.

 • Монтер колії

  Потреба – 1 шт.од. Зарплата – від 7 240 грн. + премії за виконання промпоказників /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата ( за стаж роботи в енергетиці, інші)

  Відпустка – основна від 24 к.д за рік. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

  Вимоги до кандидатів: гарне здоров’я без медичних протипоказань, кваліфікований робітник, без шкідливих звичок, досвід роботи монтером колії, слюсарем-ремонтником або з механоскладальних робіт від 2-х років.

   

 • Електрослюсар з ремонту електричних машин

  потреба – 3 шт.од.   З/плата – від  6 925 грн. – 7 655 грн. + премії за виконання промпоказників та норм виробітку, доплата за стаж в енергетиці, за ШУП 8 %, інші виплати згідно з колдоговором.

  Умови праці – нормальні. Відпустка – від 24 к.д., + додаткові дні за стаж.  Графік роботи – денний.

 • Слюсар з ремонту устаткування теплових мереж ( теплових пунктів)

  Потреба робочих професій  – 10 шт.од.  Зарплата: – від 6 295 грн., + премії за виконання /перевиконання промислових показників та норм виробітку, доплата (за стаж роботи в енергетиці, інші);

  Відпустка – основна від 24 к.д. за рік, Спецодяг, інші умови соцпакету  – згідно з Колдоговором. Графік роботи – денний, умови праці – нормальні.

  Вимоги до кандидатів: гарне здоров’я без медичних протипоказань, кваліфікований робітник, без шкідливих звичок, досвід роботи слюсарем-ремонтником або з механоскладальних робіт від 2-х років.